RÁDIO-IMPULS.cz

Nejposlouchanější české rádio.Haló, tady Impulsovi

Haló, tady Impulsovi je soutěžní hra Rádia Impuls, které se může kdokoliv z vás. Hraje se každý všední den mezi pátou a devátou hodinou ranní. Provozovatelem hry Haló, tady Impulsovi je LONDA spol. s r.o..Princip hry Haló tady Impulsovi je úplně jednoduchý. Stačí pouze poslat textovou zprávu na telefonní číslo 900 22 30, a to ve formátu „IMPULSOVI PRIJMENI MOBILNICISLO“, a pak už jen čekat na zavolání.

Pokud se na vás usměje štěstí a Rádio Impuls zavolá právě vám, stačí se jenom ohlásit výherním sloganem "Haló, tady Impulsovi" a základní výhra je vaše.

Z počátku byla základní výhra zároveň i tou maximální, posléze se hrálo s dvojitou výýhrou a momentálně (2008) se hraje dokonce s výhrou trojitou. Tento bonus ovšem získáte, jen pokud správně zodpovíte na soutěžní otázku, která je vám moderátorem položena.

Pokud bonusovou otázku nezodpovíte správně, vyhráváte "pouze" základ, který se ovšem skoro pravidelně navyšuje. Stačí jenom, aby e některý ze soutěžících nepřihlásil správným výherním sloganem Haló, tady Impulsovi.